top of page

Пізнай себе - і ти пізнаєш світ (до тижня психології)

  • Фото автора: Бібліотека КаДЕТ
    Бібліотека КаДЕТ
  • 24 квіт.
  • Читати 2 хв





Пізнай себе – і ти пізнаєш світ. Саме книга відіграє головну роль у цьому процесі. 

Книголюби, хоч і звикли до паперової книжки, але активно залучають технології, які покликані спростити, стимулювати чи організувати читання книг. Ми зібрали декілька популярних безкоштовних застосунків для ваших телефонів, щоб мати можливість  почитати.

Молодий застосунок українських розробників, який набуває популярності. Це зручний трекінг для ведення статистики. Він підраховує витрачений час, кількість сторінок на день і швидкість читання. Rork формує спільноту любителів книжок, показуючи, що переглядають інші користувачі в цей момент. Ви можете ставити лайки та емоджі іншим читачам, а найголовніше — самі отримуєте вподобання просто за те, що читаєте.

АБУК                                   

Перша українська аудіокнигарня, яка назбирала великий архів популярних текстів. Усі твори якісно озвучені професійними дикторами або й самими авторами. Ви можете створювати власні полиці, розсортовуючи аудіокнижки за категоріями, робити закладки та помітки, щоб легко знаходити найцікавіші моменти. А віднедавна в застосунку стали доступними й електронні книги.

Ринок електронних книг в Україні досі страждає через піратство. Розроблений видавництвом «Лабораторія» застосунок Librarius — один із кроків до розв’язання цієї проблеми. У ньому можна легально, без ризику для авторів і видавців, купувати книги та читати їх в електронному форматі.

 Ще один застосунок для відстеження читання. Але ця програма має особливість: вона спонукає вас поставити мету й допомагає досягти її. Якщо ви хочете присвячувати літературі більше часу, прочитати за рік певну кількість книг, зберігати свою бібліотеку або статистику — Basmo вам допоможе. Щоправда, аби скористатися всіма його функціями, доведеться купити преміумакаунт.

Онлайн-платформа самвидаву, де зареєстровані користувачі можуть безкоштовно розміщувати свої художні твори. Окрім цього на платформі у вільному доступі українська класика. Також сайт є платформою для проведення літературних конкурсів видавництв у різних жанрах. Крім того, «Букнет» надає можливість заробляти на літературній діяльності. Для цього потрібно виконати певні умови, зазначені на сайті.

Читайте - і пізнавайте себе та світ навколо вас.

 
 
 

Comentarios


bottom of page