top of page

Останні новини

Полоса.jpg
Главная: Фото

Бібліотека Кам'янського енергетичного фахового коледжу організована 25 травня 1966 року.

 

Загальна площа бібліотеки складає 394,2 кв.м, у тому числі: абонемент, книгосховище і читальна зала (149,2 кв.м на 50 робочих місць).

 

Загальний фонд бібліотеки на 2022 рік складає 49 972 примірників, з них: 31 248  – підручники, 8 388 – художня література, 10 336 – науково-довідникова література.

Основні завдання бібліотеки:

  • Бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів у забезпеченні всіх напрямків освітнього процесу технікуму у засвоєнні як програмних, так і позапрограмних вимог, у самоосвіті.

  • Розширення бібліотечно-інформаційних послуг на основі удосконалення традиційних і засвоєння нових бібліотечних форм і методів роботи. Введення в роботу бібліотеки новітніх технологій.

  • Формування у студентів вмінь та навичок бібліотечного користувача, розкриття перед ними основних функцій бібліотеки, з'ясування прав і обов'язків користувача, виховання поваги до правил користувача своєї бібліотеки, популяризація бібліотечно-бібліографічних знань.

  • Сприяння вихованню гармонійної, морально-досконалої особистості, свідомої свого громадського обов'язку, відкритої до інтелектуального і творчого розвитку.

  • Всебічне сприяння підвищенню фахової, педагогічної майстерності педагогів шляхом популяризації педагогічної літератури і надання інформації про неї.

  • Бібліотечно-інформаційне забезпечення особистісних потреб користувачів у дозвілевій діяльності, у профорієнтаційному визначенні.

  • Виховання у студентів інформаційної культури – сталого прагнення до пошуку інформації, свідомого добору джерел, навичок систематизації та особистої оцінки.

  • Координація діяльності бібліотеки з громадськими організаціями, співпраця та взаємодія з освітянськими бібліотеками та мережею бібліотек інших систем і відомств, системи Internet.

Колектив бібліотеки:

Безцінна

Інна Михайлівна

Завідувач бібліотеки

Працює з 2008 року

Має категорію  "провідний бібліотекар"

IMG-8c9ed6515be0bbee8e876e79fc4ae4c6-V_edited.jpg

Крупій 
Ганна Миколаївна

Бібліотекар

Працює з 2022 року

bottom of page