Безкоштовні освітні курси українською мовою

Prometheus 

«Prometheus» – громадський проект масових відкритих онлайн-курсів (МВОК). Безкоштовний онлайн-доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим в Україні. У співпраці з викладачами кращих ВНЗ України створюються та розміщуються МВОК на власній онлайн-платформі та надається безкоштовна можливість університетам, організаціям та провідним компаніям публікувати та розповсюджувати курси на цій платформі. Доступні курси: Фінансовий менеджмент. Основи програмування. Історія України: від Другої світової війни до сучасності. Розробка та аналіз алгоритмів. Вступ до бізнес-аналітики. Теорія обмежень та Процеси мислення як потужний підхід до управління бізнесом. Основи інформаційної безпеки. Психологія стресу та способи боротьби з ним. Комунікаційні інструменти для побудови репутації. Захист прав споживачів: теорія та практика та ін.

Prometheus ЗНО – Безкоштовні курси з підготовки до ЗНО

Українська мова та література. Підготовка до ЗНО

Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО

Безкоштовні освітні курси англійською мовою

MIT

Опубліковані матеріали включають плани курсів, конспекти лекцій, домашні завдання, екзаменаційні питання.

Yale University

Відеозаписи лекцій, дискусій, виступів і конференцій.


Курси Стенфорда (основані на стаціонарних курсах університету):

 

Machine learning

Artificial intelligence

Introduction to Database

edX

Інтернет-портал, де запропонований список безкоштовних онлайн курсів Массачусетського технологічного інституту, Гарварда і Каліфорнійського університету Берклі.

Academic Earth

Лекції професорів провідних західних вузів.

Khan Academy

Створено випускником MIT і Гарварду. Мікролекціі з математики, історії, зравоохраненія і медицині, фінансів, фізики, хімії, біології, астрономії, економіці, космології, органічної хімії, основ американської громадянськості, історії мистецтва, макро-і мікроекономіки, комп'ютерних наук.

Coursera

Заснований професорами Стенфордського університету. Авторами курсів є викладачі кількох провідних західних університетів.